محل تبلیغات شما
Post image

خیانت، واژه ای که همانطور که از اسمش هم پیداست، بسیار نچسب و زشت است. زمانی که متوجه شوید از طرف کسی که دوستش دارید به شما خیانت شده، اغلب احساسات افراطی و متناقض زیادی همچون شوکه شدن، عصبانیت، ناراحتی و . را تجربه خواهید کرد.

گاهی در این مواقع می خواهید در این مورد بیشتر بدانید و از خودتان می پرسید که "آیا همسر و یا عشقتان از این کار پشیمان است؟" "او اکنون چه حسی دارد؟" "آیا او هم مثل من رنج می کشد؟" اگر شما آن کسی هستید که مورد خیانت واقع شده اید، سوالات زیادی در ذهن تان شکل می گیرد. من به عنوان یک مشاور که در کار با مردان تخصص دارد، به بسیاری از مردانی که خیانت کرده و یا حتی خیانت دیده اند مشاوره داده ام. (همیشه مردان نیستند که خیانت می کنند، گاهی واقعا مورد خیانت قرار می گیرند.) صرف نظر از اینکه چه کسی خیانت کرده، کار من، من را وادار می کند که احساس بسیاری از افراد خیانت کار را بدانم.

اگر در این مورد از مردی که خیانت کرده سوال بپرسید، احتمالا یکی از هزاران پاسخ و یا بهتر بگویم یکی از بهانه های کلیشه ای را تحویل تان می دهد. خوب است بدانید که مردان زمانی که خیانت می کنند، چه همسر آن ها در جریان باشد چه نه، درجاتی از احساس گناه و پشیمانی را تجربه می کنند. گاهی این احساس به قدری شدید است که مرد را از ادامه دادن خیانت باز می دارد و گاهی نیز متاسفانه از این اتفاق به عنوان کاتالیزور لازم برای تغییر چیزی که اتفاق افتاده یاد می کنند.

به راستی مردان بعد از خیانت چه احساسی دارند؟

واکنش احساسی فردی به همسر یا شریک زندگی اش پس از خیانت می ‌تواند متفاوت باشد. برخی از افراد واقعا احساس بدی دارند و واقعا از این کار پشیمان هستند، اما برخی دیگر این طور نیستند. افراد خیانت کار اغلب می توانند خود را از احساسات و آگاهی خود جدا کنند.

آنها ممکن است رفتار خود را کاملاً طبقه بندی کنند و به خودشان بگویند "این کار هیچ ارتباطی با ازدواج من ندارد. این رابطه تغییری در احساس من نسبت به همسرم به وجود نمی آورد." یا آن ها ممکن است کارهایشان را توجیه کنند تا به روشی که می دانند اشتباه است ادامه دهند.

اغلب افرادی که خیانت می کنند، به خودشان هم دروغ می گویند ، به عنوان مثال می گویند "همسرم سزاوار این خیانت است، او به هیچ وجه من را دوست ندارد، من سزاوار شاد بودن هستم." همه ما روش هایی داریم که ذهن ما می تواند رفتار نادرست را توجیه کند. برای خیانت کردن باید در این کار بسیار حرفه ای باشید. این ها ترفندهای شناختی هستند که خیانتکاران از آن استفاده می کنند.

پشیمانی مردان بعد از خیانت چگونه است؟

با هتلوکس هتل را آنلاین رزرو و گردشگری را آسان کنید

انتخاب نمای مناسب برای شرکتم...

خیانت ,کار ,مردان ,مورد ,گاهی ,کنند، ,که خیانت ,خیانت می ,در این ,این کار ,به عنوان

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داستانک بسوی ظهور فیلم و سریال رایگان | اسرا فیلم adfuilfeathhand gratpofeadick ئامانج chardtholude مسجد جامع شهرک ابوذر غفاری - کانون فرهنگی و هنری رایة المهدی Doris's page وبلاگ ارتش سرخ آذربایجان