محل تبلیغات شما
چند وقتی بود که دنبال یه نمای مناسب برای شرکتم بودم ولی خب به دلیل اینکه ابعاد بیرونی شرکت من یه خورده توسط معماری که ساخته شده بود غیر استاندارد بود نمیتونستم از نماهای سنگی استفاده کنم و به هر کسی میگفتم بهم میگفتن که استفاده از نمای سنگی با این وضعیت شرکت تو کار خطرناکی هست منم دنبال یه نمایی بودم که بشه ابعاد و سایزش رو خودم تایین کنم یه خورده تو اینترنت گشتم و تو سایت http://www.sakhtemoon.com/list/curtain-wall-facade/ تونستم نمای کرتین وال رو پیدا کنم که میشه سایز های متفاوتی رو بهش داد و میتونیم خودمون سایز ها رو تعیین کنیم یکی دیگه از ویژگی هایی که نماهای کرتین وال داشت و چشمم رو گرفت این بود که قابل شستشو بود و قیمت خوبی هم داشت یه خورده راهنمای خریدش رو مطالعه کردم و یه سری اطلاعات از نمای کرتین وال بهم داد بعد با چند تا از شرکت هایی که تو سایتش آگهی داده بودن تماس گرفتم و یکی از شرکت ها چیزایی که من میخواستم رو داشت و تونستم باهاش به توافق برسم و خدا رو شکر کارم رو راه انداخت.

پشیمانی مردان بعد از خیانت چگونه است؟

با هتلوکس هتل را آنلاین رزرو و گردشگری را آسان کنید

انتخاب نمای مناسب برای شرکتم...

رو ,یه ,نمای ,شرکت ,تو ,وال ,یه خورده ,کرتین وال ,بود که ,از نمای ,از شرکت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

serrustrempneck عملیات غرور آفرین کربلای 5 وبلاگ نمایندگی شیخ بهایی همسفران آنتی ویروس نیوز طراحی سایت moypratzover آواز قو Peter's memory پول الکترونیکی ویرتاکوین وبلاگ اختصاصی اسماعیل اخوان {فلانی}